Yhteystiedot

Tilaa uutiskirjeemme

Saat ensimmäisten joukossa tietoa tapahtumistamme.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
ETSITKÖ TOIMITILAA MEILLÄ ON SITÄ TARJOTA
Lue lisää »

FASHION CENTER

Härkähaankuja 14

01730 Vantaa

 

Sähkoposti: info@fashioncenter.fi

 

Ota yhteyttä

    PR- ja markkinointi Toimitilat Vierailua Outlet
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Näin löydät Fashion Centeriin autolla
Fashion Centeriin pääsee helposti Kehä I ja Kehä III pitkin. Meillä on runsaasti ilmaista pysäköintitilaa! Lisäksi Vehkalan juna-aseman pysäköintialue on käytössämme.
Ajo-ohje »
Näin löydät Fashion Centeriin julkisilla
Fashion Centeriin pääsee mukavasti ja nopeasti I- ja P- junalla niin Helsingin keskustan kuin Lentoaseman ja Tikkurilan suunnasta. Junat pysähtyvät Vehkalan asemalla, Fashion Centerin kohdalla monta kertaa tunnissa. Fashion Center on vain 9 km päässä Helsinki-Vantaan lentoasemalta. Autolla ja junalla matka kestää vain n. 10 minuuttia.
Reittiopas »
Clarion Hotel Helsinki Airport on Fashion Centerin virallinen majoittaja
Clarion Hotel Helsinki Airport sijaitsee junalla vain kaksi pysäkinväliä Fashion Centeristä, lähellä lentokenttää. He tarjoavat huoneitaan ja kokoustilojaan Fashion Centerin asiakkaille ja yhteistyökumppaneille sopimushintaan. Varaukset: reservations.cl.helsinkiairport@choice.fi tai +358 10 850 3810. Mainitse varausta tehtäessä kiintiötunnus: Fashion Center.
Hotelliin »

Me teemme Fashion Centeriä

Contact number: +358 400 783211 Email-address: timy.lassooy@fashioncenter.fi

Timy Lassooy

Projektin johto

Contact number: +358 400 783210 Email-address: tony.lassooy@fashioncenter.fi

Tony Lassooy

Projektin johto, myynti

Contact number: +358 40 5830939 Email-address: maarit.jantunen@fashioncenter.fi

Maarit Jantunen

PR, Viestintä ja Markkinointi

Contact number: +358 456 364468 Email-address: heikki.makinen@fashioncenter.fi

Heikki Mäkinen

Hankekehityksen konsultointi

Contact number: +358 400 601288 Email-address: pekka.lunden@fashioncenter.fi

Pekka Lundén

Rakennusprojektin johto, valvonta

Contact number: +358 505 487647 Email-address: markus.tulonen@genpro.fi

Markus Tulonen

Rakennuksenprojektin koordinaattori

Contact number: +358 405 271529 Email-address: pirjo.kemppi-virtanen@genpro.fi

Pirjo Kemppi-Virtanen

Rakennusprojektin koordinoinnin johto

Contact number: +358 400 890481 Email-address: seppo.saastamoinen@takoa.fi

Seppo Saastamoinen

Sijoittajasuhteet

Contact number: +358 400 405175 Email-address: jari.sonninen@takoa.fi

Jari Sonninen

Asianajaja, sopimusasiat

Contact number: +358503508768 Email-address: kristiina.laaksonen@fashioncenter.fi

Kristiina Laaksonen

Visuaalinen ilme

Contact number: +358 50 3743 482 Email-address: virpi.lahtinen@fashioncenter.fi

Virpi Lahtinen

Internetsivut

Contact number: Email-address: bas@nochii.com

Bas Sluitman

Internetsivujen toteutus
Muoti asuu täällä - tervetuloa!